Kurumsal Kimliğimiz

YKS BAZA YATAK SANAYİ , 1998 tarihinde faaliyete gecmistir. Firmamız üretim aşamalarında günümüzün getirdiği yenilikleri kullanmakta olup , sandıklı baza, baza başlığı ve ortopedik yatak imalatı yapmaktadır.
Bunların yanı sıra sipariş üzerine özel ölçülerde üretim yapmaktayız. Özel üretim siparişlerinizi kısa sürede ve kaliteli bir şekilde sunmak asıl hedefimizdir. 
Firmamız, fiyat-kalite dengesini optimum seviyede tutarak kalitelı ürünleri müşteriyle buluşturmaktadır.
 En iyi reklamın “müşteri memnuniyeti”  olduğuna inanmış olan YKS baza yatak, birçok ev, otel, öğrenci yurdu v.b. gibi işletmelerde kaliteli ürünleriyle kendini ispat etmiştir.

  Tüketici odaklı yaklaşımı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini, ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan YKS, üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi anlayışı ile modern üretim ve satış anlayışını, sektördeki deneyimi ile birleştiren YKS BAZA YATAK, evlerde farklılık yaratmaktan mutluluk duyuyor. YKS BAZA YATAK ailesi olarak, faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti temeli üzerine oturtarak kaliteli ve ucuz ürünler sunmanın yanında, müşterilerimize en iyi hizmeti vererek onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyonumuz olarak benimsiyoruz. Kısaca küçük karlar ile kaliteli ve ekonomik ürünler sunuyoruz.

  İyi bir uyku için her şeyden önce doğru yatağı seçmek gerekir. Doğru bir yatak, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olurken, yanlış seçilmiş yatak ise kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarına neden olur.

İletişim

  • Fabrika :Mareşal fevzi çakmak caddesi g22 sokak no 4 ferhatpaşa ataşehir istanbul
  • Showroom : Ferhatpaşa – Ataşehir İstanbul
  • Müşteri Hizmetleri: 0538 627 34 57 Yetkili Ömer Bey